OFERTA

Wszystkie zabiegi kosmetyczne oraz zabiegi medycyny estetycznej w naszej klinice urody IMAGINE wykonywane są przez doświadczony i wykwalifikowany personel. Indywidualne podejście oraz profesjonalna konsultacja pozwalają wykluczyć ewentualne przeciwwskazania oraz uzyskać efekt pożądany przez klienta. Każdy zabieg przeprowadzamy w sterylnych warunkach, spełniając wszystkie wymogi przechowywania oraz stosowania, wymagane do zagwarantowania sterylności sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Kosmetologia

Kosmetyka oprawy oka Gdynia

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, a brwi są ramą tego lustra. Absolutnie się z tym zgadzamy! Dlatego też zabiegi takie jak henna i regulacja brwi powinny być wykonywane regularnie, aby nasze spojrzenie zawsze było pięknie podkreślone.

Jak podkreślamy spojrzenie?
W naszej klinice wykonujemy kompleksową usługę kosmetyki oprawy oka, pewnego rodzaju pakiet podkreślenia spojrzenia, w skład którego wchodzi henna brwi i rzęs oraz regulacja. Decydując się na pakiet zyskujesz kompleksową usługę podkreślenia oka, dzięki czemu Twoje spojrzenie stanie się zmysłowe oraz zniewalająco piękne. Jeżeli jest to dla Ciebie wygodniejsze, możesz również wybrać pojedyncze zabiegi z naszej oferty.

Usługi kosmetyki oprawy oka
- Hennę brwi;
- Regulację brwi;
- Hennę brwi z regulacją;
- Hennę rzęs i brwi z regulacją.

Co ile wykonywać zabieg henny oraz regulacji?
Częstotliwość wykonywania zależy od indywidualnej szybkości wzrostu włosa, ale zazwyczaj zabieg należy powtarzać co około 2 tygodnie.

Przeciwwskazaniami do zabiegów kosmetyki oprawy oka są:
- ciąża, karmienie piersią;
- otwarte rany, otarcia i uszkodzenia skóry w miejscu zabiegowym;
- stany zapalne, ropne lub alergiczne skóry okolicy wykonywania zabiegu;
- choroby zakaźne;
- świeżo wyregulowane brwi;
- choroby oczu (np. jęczmień, zapalenie spojówek);
- uczulenie na hennę;
- soczewki kontaktowe (przed zabiegiem należy je zdjąć).

Regulacja i stylizacja brwi - dlaczego warto?
Często zastanawiamy się jak powinny wyglądać idealne brwi - przychodzimy więc z odpowiedzią na pytanie. Brwi powinny być naturalne, ale również wyraziste, ponieważ to one podkreślają piękno oka i nadają charakteru całej twarzy. Perfekcyjnie wykonane brwi mogą subtelnie akcentować nasz wizerunek, natomiast źle dobrany kształt brwi doda nam lat oraz sprawi, że twarz wyglądać będzie karykaturalnie. Pięknie podkreślone brwi sprawiają, że cała twarz wygląda na bardziej wypoczętą i promienną. Starannie wykonana regulacja brwi potrafi optycznie powiększyć oko oraz nadać mu efekt, który zazwyczaj uzyskuje się wykonując zabiegi liftingujące.

Regulacja brwi - indywidualne podejście do kształtu łuku brwiowego
Wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów regulacji i stylizacji brwi sprawiło, że doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak niewielu z nas ma dwie symetryczne połowy twarzy. Fakt ten sprawia, że każda stylizacja brwi z regulacją powinna zostać wykonana z indywidualnym podejściem do każdego klienta. W naszej klinice kształt łuku brwiowego zawsze dobierany jest indywidualnie w oparciu o analizę kształtu twarzy. Idealny kształt brwi osiągamy dzięki określeniu prawidłowych proporcji oraz wykonaniu profesjonalnej regulacji i stylizacji. Prawidłowe proporcje brwi to długość, grubość oraz kształt brwi odpowiednio dobrane do owalu twarzy.

Jakie problemy brwi możemy zamaskować poprzez stylizację?
Rzadkie brwi, zarówno te naturalnie cienkie brwi, jak i spowodowane nadmiernym wyrywaniem lub łysieniem, można poprawić. Ważna jest również rekonstrukcja ubytku w łuku brwiowym, o ile zajdzie taka konieczność.

Jak przeprowadzana jest usługa wykonania henny i regulacji?
Przed wykonaniem zabiegu regulacji brwi określamy owal twarzy oraz zwracamy uwagę na osadzenie oczu, szerokość i wysokość czoła, długość oraz szerokość nosa, strukturę oraz kolor włosów, a także uwzględniamy ewentualne ubytki w budowie łuku brwiowego. Na tym etapie ważne jest również, aby wychwycić możliwe asymetrie twarzy, ponieważ odpowiednio dobrany kształt brwi może sprawić, że lekka asymetria twarzy zostanie skorygowana. Jeśli chodzi o hennę to najważniejszym elementem procedury jest, aby dobrać idealny kolor henny do Twojego koloru włosów oraz typu urody. Pragniemy, aby zabieg nakładania henny przyniósł maksymalnie naturalny efekt. Po wybraniu optymalnego kształtu łuku brwiowego oraz odpowiedniego koloru brwi, rzęs konsultujemy i omawiamy to z Tobą, aby dowiedzieć się, czy takie właśnie są Twoje oczekiwania.

Henna brwi / rzęs oraz regulacja brwi w Gdyni wykonywane są w Klinice Urody IMAGINE.

Mezoterapia bezigłowa Gdynia

Nadmierna ekspozycja skóry na słońce, zanieczyszczenie środowiska, wiek skóry oraz wiele innych czynników wpływa niekorzystnie na jej stan. Dziś medycyna estetyczna bogata jest w skuteczne zabiegi, które stymulują różne procesy regeneracyjne oraz wspomagają wchłanianie substancji odżywczych. Jedną z tych zabiegów jest właśnie mezoterapia bezigłowa.

Mezoterapia bezigłowa - na czym polega zabieg?
Mezoterapia (bezigłowa) to nowoczesna metoda, wysyłająca do skóry impulsy elektryczne. Jest to efektywna alternatywa dla znanej i skutecznej metody mezoterapii igłowej, gdzie składniki odżywcze wprowadzane są za pomocą igieł. Mezoterapia bezigłowa to zabieg, który za pomocą impulsów elektrycznych wzmacnia głębsze warstwy skóry. Impulsy elektryczne wytwarzane przez specjalne urządzenie sprawiają, że błony komórkowe przez pewien czas stają się lepiej przepuszczalne, dzięki czemu zastosowane preparaty oraz zawarte w nich składniki aktywne docierają w głębsze warstwy skóry.

Mezoterapia bezigłowa - komu polecany jest zabieg?
Metoda mezoterapii bezigłowej nie uszkadza błon komórkowych. Nieinwazyjne zabiegi kosmetyczne, takie jak mezoterapia bezigłowa pozwalają na precyzyjne doprowadzenie preparatów kosmetycznych tam, gdzie są one najbardziej potrzebne, robiąc to w sposób bezinwazyjny i bezbolesny. Zabieg Mezoterapii bezigłowej jest więc szczególnie polecany osobom, które obawiają się lub czują dyskomfort przy wykonywaniu zabiegów z wykorzystaniem igieł lub strzykawek.

Jakie są efekty po wykonaniu zabiegu mezoterapii bezigłowej?
Za pomocą zabiegu przy użyciu impulsów elektrycznych jesteśmy w stanie uzyskać spektakularne efekty, takie jak: rewitalizacja, głębokie nawilżenie, złagodzenie stanów zapalnych, wzmocnienie układu odpornościowego skóry, rozświetlenie, normalizację cery, a także zmniejszenie przebarwień. Zmarszczki po zabiegu mezoterapii bezigłowej zostają widocznie zredukowane. Znacznie poprawia się również koloryt oraz stan nawilżenia skóry. Przebarwienia stają się mniej widoczne, a skóra po zabiegu jest bardziej sprężysta i elastyczna. Mezoterapia bezigłowa jest to idealna alternatywa dla botoksu, liftingu i liposukcji. Ostateczny efekt zależny jest od wybranej substancji wtłoczonej w skórę przy pomocy urządzenia. Za pomocą odpowiednich substancji odżywczych, możemy poprawić stan zmęczonej i pozbawionej życia skóry, wzmocnić ją niezbędnymi witaminami, peptydami i przeciwutleniaczami. Pracujemy z użyciem różnych ampułek zawierających bogate substancje odżywcze. Ten zabieg jest dostosowany do potrzeb Twojej skóry! Substancja dobierana jest indywidualnie, uwzględniając potrzeby oraz stan skóry pacjenta.

Efekty mezoterapii bezigłowej widoczne już po pierwszym zabiegu:
- Pobudzenie produkcji kolagenu i elastyny;
- Regeneracja oraz odnowienie struktury skóry;
- Poprawa kolorytu skóry.

Mezoterapia bezigłowa - jakie problemy skórne może leczyć zabieg?
- Drobne zmarszczki;
- Wypadanie włosów;
- Leczenie trądziku, trądziki różowatego;
- Cienie i worki pod oczami;
- Profilaktyka przeciwstarzeniowa;
- Plamy pigmentacyjne;
- Przebarwienia;
- Bruzdy nosowo wargowe;
- Sucha skóra;
- Profilaktyka antycellulitowa.

Mezoterapia bezigłowa - jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?
- Ostre stany zapalne;
- Choroby skóry w obszarze zabiegowym;
- Alergia na substancje używane w trakcie zabiegu;
- Ciąża i karmienie piersią;
- Obecność metalowych części w organizmie (np. protezy);
- Rozrusznik serca;
- Przebyty zawał serca lub udaru mózgu;
- Choroby żył;
- Cukrzyca;
- Miażdżyca;
- Choroby somatyczne o ciężkim przebiegu, padaczka;
- Guzy i guzki niewiadomego pochodzenia;
- Choroby nowotworowe;
- Choroby autoimmunologiczne.

Mezoterapia bezigłowa w Gdyni wykonywana jest w Klinice Urody IMAGINE.

Mikrodermabrazja Gdynia

Mikrodermabrazja to delikatna, bezpieczna i sprawdzona metoda, która jest odpowiednia dla większości rodzajów skóry i może być stosowana jako zabieg pielęgnacyjny na twarz lub ciało.

Mikrodermabrazja - na czym polega zabieg oraz jakie są efekty?
Zabiegi mikrodermabrazji to niechirurgiczne sposoby odświeżania i odmładzania twarzy.W naszej klinice wykonywana jest mikrodermabrazja diamentowa. Zabieg wykorzystuje syntetyczne diamenty osadzone na głowicy urządzenia, które skutecznie złuszczają naskórek, natomiast zasysająca pompa umieszczona przy głowicy zapobiega tworzeniu się pyłu, który mógłby ponownie zanieczyścić skórę. Mikrodermabrazja diamentowa nie tylko oczyszcza skórę, ale również stymuluje skórę do produkcji nowych komórek naskórka.

Mikrodermabrazja - jakie problemy skórne może leczyć zabieg?
- Drobne zmarszczki;
- Suchość, szorstkość i wiotkość skóry;
- Trądzik zaskórnikowy i grudkowy;
- Blizny potrądzikowe;
- Niewielkie i płytkie blizny;
- Rozstępy;
- Przebarwienia skóry;
- Skóra uszkodzona przez słońce;
- Rozszerzone pory;
- Brak elastyczności skóry;
- Profilaktyka przeciwstarzeniowa;
- Plamy pigmentacyjne (np. melasma, plamy starcze);
- Zaskórniki;
- Nadmierny łojotok;
- Przygotowanie do zabiegu dermatologii estetycznej;
- Podtrzymanie efektu innego zabiegu (zgodnie z zaleceniami kosmetologa).

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu mikrodermabrazji to:
- Stany ropne skóry;
- Trądzik różowaty;
- Trądzik krostkowy i ropowiczy;
- Przerwanie ciągłości skóry;
- Choroby wirusowe oraz zakażenia bakteryjne skóry;
- Grzybica;
- Znamiona barwnikowe;
- Nowotwory skóry;
- Tendencje do bliznowacenia;
- Ciąża.

Mikrodermabrazja w Gdyni wykonywana jest w Klinice Urody IMAGINE.

Peeling kawitacyjny Gdynia

Kawitacja to bezbolesne, oczyszczanie skóry, które odbywa się za pomocą ultradźwięków. Jest to nowoczesna metoda oczyszczania skóry, stanowiąca doskonałą alternatywę dla tradycyjnego oczyszczania. Peeling kawitacyjny delikatnie złuszcza skórę oraz przygotowuje ją do dalszej pielęgnacji.

Peeling kawitacyjny - na czym polega zabieg kawitacji?
Peeling kawitacyjny wykorzystuje zjawisko zwane kawitacją. Kawitacja polega na gwałtownej przemianie wody lub płynu ze stanu ciekłego w fazę gazową. Zwilżona skóra w zetknięciu z końcówką urządzenia kosmetycznego oraz wytwarzającymi przez niego ultradźwiękami powoduje utworzenie się mikropęcherzyków, które w procesie rozpadu rozbijają stare komórki rogowej warstwy naskórka. Zabieg peelingu kawitacyjnego jest nieinwazyjny oraz bezbolesny. Przy zabiegu towarzyszyć może uczucie porównywalne do delikatnego drapania, które jest całkowicie normalne. Delikatne wibracje, które tworzą się na skutek kawitacji, pomagają skórze odprężyć się oraz sprawiają wrażenie masażu.

Peeling kawitacyjny - jakie problemy skórne może leczyć oraz komu polecany jest zabieg?
- Trądzik pospolity, różowaty, zaskórnikowy;
- Wągry, zaskórniki, prosaki;
- Nadmiarowe wydzielanie sebum, przetłuszczająca się skóra;
- Rozszerzone pory;
- Przygotowanie do innego zabiegu odżywiającego lub nawilżającego (w celu zwiększenia efektu - zgodnie z zaleceniami kosmetologa);
- Podtrzymanie efektu innego zabiegu (zgodnie z zaleceniami kosmetologa).
Zabieg polecany jest dla wszystkich rodzajów skóry, ponieważ wszystkie typy cery potrzebują regularnego złuszczania. Peeling kawitacyjny to zabieg odpowiedni dla osób z wrażliwą lub tłustą skórą.

Peeling kawitacyjny - przeciwwskazania.

- Ciąża;
- Laktacja;
- Choroby onkologiczne;
- Niewydolność krążenia;
- Osteoporoza;
- Padaczka;
- Zakażenia skóry;
- Metalowe implanty w ciele;
- Rozrusznik serca;
- Choroby tarczycy;
- Zakrzepowe zapalenie żył;
- Zakażenia oraz stany zapalne skóry.

Peeling kawitacyjny w Gdyni wykonywany jest w Klinice Urody IMAGINE.

Peeling wodorowy Gdynia

Peeling wodorowy to nieinwazyjny zabieg oczyszczający, którego efekty porównywalne są z oczyszczaniem manualnym. Inną, często spotykaną nazwą peelingu wodorowego jest oczyszczanie wodorowe. Zabieg ten jest to innowacyjna nowość w zakresie pielęgnacji skóry, która łączy ze sobą zdolność wprowadzenia aktywnego wodoru w głąb skóry z procesem elektroporacji. Oczyszczanie wodorowe twarzy to jeden z najskuteczniejszych zabiegów oczyszczających. Cząsteczki aktywnego wodoru, wprowadzane w skórę za pomocą strugi wodnej, dogłębnie oczyszczają skórę oraz neutralizują wolne rodniki na jej powierzchni, w rezultacie czego jest to świetny element terapii przeciwstarzeniowej (anti-aging).

Peeling wodorowy - na czym polega zabieg?
Zabieg oczyszczania wodorowego polega na nakierowaniu strugi wodnej (wzbogaconej w aktywny wodór) na skórę przy wykorzystaniu ciśnienia. Wodne strugi wprowadzają wodór w głąb skóry, dogłębnie ją oczyszczając i nawilżając. Aktywny wodór powoduje również eliminację wolnych rodników, które sprzyjają starzeniu się skóry. Zabieg oczyszczania wodorowego łączy się z procesem elektroporacji. Elektroporacja jest to nieinwazyjne zjawisko, które wykorzystuje działanie fali elektromagnetycznej w postaci krótkotrwałych elektroimpulsów. Dzięki elektroimpulsom tworzącym zmiany w błonach komórkowych, w skórze tworzą się kanaliki, zwane mikrokanalikami. Mikrokanaliki umożliwiają przeniknięcie makrocząsteczek substancji aktywnych do wnętrza komórek skóry, dzięki czemu działanie preparatów i kosmetyków użytych na skórę w trakcie zabiegu jest dużo skuteczniejsze.

Jakie są efekty po wykonaniu zabiegu peelingu wodorowego?
Efekty zabiegu widoczne są niemalże od razu. Oczyszczanie wodorowe poza dogłębnym oczyszczeniem i odblokowaniem porów ma działanie przeciwstarzeniowe, detoksykujące oraz nawilżające. Aktywny wodór, który oczyszcza skórę przy wykonywaniu zabiegu peelingu wodorowego, sprawia, że skóra staje się głęboko nawilżona oraz wygładzona. Zabieg oczyszcza pory i uwalnia je od nagromadzonych zanieczyszczeń.
Główne efekty peelingu wodorowego to:
- Nawilżenie i wygładzenie skóry;
- Rozświetlenie oraz jednolity koloryt cery;
- Młodszy wygląd skóry;
- Świeża, dogłębnie oczyszczona skóra;
- Głębokie dotlenienie;
- Poprawa napięcia skóry;
- Neutralizacja wolnych rodników.

Oczyszczanie wodorowe - jakie są wskazania do wykonania zabiegu?
Peeling wodorowy to oczyszczający zabieg pielęgnacyjny, który odpowiedni jest dla każdego rodzaju skóry. Oczyszczanie wodorowe skóry polecane jest dla kobiet i mężczyzn niezależnie od wieku,ponieważ zabieg jest dobrze tolerowany również przez skóry wrażliwe.
Wskazania do oczyszczania wodorowego to między innymi:
- Zmęczona, pozbawiona blasku cera;
- Sucha i odwodniona skóra;
- Terapia przeciwstarzeniowa;
- Nadmierne wydzielanie sebum;
- Utracenie zdrowego kolorytu skóry;
- Problem z zatkanymi porami;
- Potrzeba dogłębnego oczyszczenia;
- Nawracający problem zaskórników;
- Drobne zmarszczki (wygładzenie zmarszczek widoczne po serii zabiegów);
- Przebarwienia skóry (zniwelowanie przebarwień wymaga serii zabiegów).

Peeling wodorowy - jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?
Przeciwwskazania do oczyszczania wodorowego:
- Nadwrażliwość na prąd elektryczny;
- Opryszczka;
- Przerwanie ciągłości skóry;
- Problemy onkologiczne;
- Infekcje;
- Cukrzyca;
- Alergie;
- Padaczka;
- Obecność w ciele instrumentów medycznych/ elektronicznych;
- Ciąża;
- Karmienie piersią;

Peeling wodorowy (oczyszczanie wodorowe) w Gdyni wykonywane jest w Klinice Urody IMAGINE.

Lipoliza iniekcyjna Gdynia

Lipoliza to nieinwazyjna walka z uciążliwym tłuszczem, która jest doskonałą alternatywą dla liposukcji,czyli chirurgicznego usuwania tłuszczu. Zabieg jest to skuteczna metoda modelowania sylwetki za pomocą redukcji tłuszczu występującego na mniejszych obszarach ciała.

Lipoliza iniekcyjna - na czym polega zabieg?
Lipoliza iniekcyjna to zabieg polegający na redukcji skupisk nagromadzonej tkanki tłuszczowej poprzez iniekcje związków chemicznych, które dzień po dniu po wykonaniu zabiegu skutecznie niszczą komórki tkanki tłuszczowej. Zabieg usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej wykonywany jest na danej partii ciała za pomocą serii zastrzyków z substancją rozpuszczającą komórki tłuszczowe. Po rozpuszczeniu komórki te uwalniane są do krwi, a następnie wydalane z organizmu.

Jakie są efekty po wykonaniu zabiegu lipolizy iniekcyjnej?
Efekty zabiegu lipolizy iniekcyjnej nie są widoczne od razu, jak ma to na przykład miejsce podczas chirurgicznego zabiegu liposukcji, ponieważ organizm potrzebuje czasu, aby po zabiegu w naturalny sposób wydalić komórki tłuszczowe. Zabieg lipolizy iniekcyjnej może zostać wykonany w znieczuleniu miejscowym. Większość pacjentów potrzebuje co najmniej dwóch zabiegów w odstępach od 4 do 6 tygodni, podczas których na skórze może utrzymywać się obrzęk. Ostateczne efekty widoczne są zazwyczaj po 6-8 tygodniach. Efekty lipolizy iniekcyjnej są długotrwałe, o ile pacjent utrzymywać będzie zdrowy tryb życia i dynamicznie nie przybierze na wadze.

Lipoliza iniekcyjna - jakie są wskazania do wykonania zabiegu?
Kandydatem do lipolizy iniekcyjnej są wszyscy pacjenci chcący skutecznie zredukować zbędną tkankę tłuszczową. Pacjenci najczęściej decydują się na usunięcie tkanki tłuszczowej z najbardziej newralgicznych miejsc, z których ciężko jest pozbyć się jej na przykład poprzez wykonywanie ćwiczeń lub trzymanie się diety. Gdy tkanka tłuszczowa gromadziła się przez wiele lat lub jej położenie uwarunkowane jest genetycznie, zabiegi takie jak lipoliza iniekcyjna mogą być jedynymi metodami skutecznie pozbywającymi się nadmiaru tłuszczu raz na zawsze. Zabieg lipolizy nie jest tak inwazyjny jak liposukcja (odsysanie tłuszczu), dlatego jest to metoda odpowiednia dla wszystkich tych, którzy obawiają się lub nie mogą poddać się operacyjnemu zabiegowi liposukcji. Dodatkowo lipoliza iniekcyjna jest też dużo tańsza niż chirurgiczne odsysanie tłuszczu. Wskazania do lipolizy iniekcyjnej to nadmierna tkanka tłuszczowa u osób nieotyłych, której nie można pozbyć się przy pomocy intensywnych ćwiczeń lub diety.
Lipoliza iniekcyjna pozwala pozbyć się problemów, takich jak:
- Worki pod oczami wynikające z nadmiaru tłuszczu;
- Podwójny podbródek;
- Nadmiar tłuszczu na policzkach (tzw. chomiki);
- Otłuszczone kolana;
- Fałdki pod pośladkami;
- Nadmierna tkanka tłuszczowa po wewnętrznej i zewnętrznej stronie ud;
- Lekko zaokrąglony brzuszek, podbrzusze;
- Wałeczki tłuszczu na plecach i w okolicach pach;
- Nadmiernie otłuszczony kark.
Cena zabiegu uzależniona jest od wybranej partii ciała oraz związana jest z indywidualnie dobraną ilością preparatu leczniczego, koniecznego do wyleczenia danej partii.

Lipoliza iniekcyjna - jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?
Przeciwwskazania do lipolizy iniekcyjnej:
- Znaczna otyłość;
- Choroby tarczycy;
- Skłonność do infekcji skóry;
- Cukrzyca;
- Padaczka;
- Zaburzenia krzepliwości krwi;
- Zaburzenia immunologiczne;
- Poważne choroby układu sercowo- naczyniowego;
- Niewydolność wątroby, nerek;
- Ostre stany zapalne;
- Alergia na składniki preparatu, jaja, soję;
- Ciąża;
- Karmienie piersią;
- Stwardnienie rozsiane.

Lipoliza iniekcyjna w Gdyni wykonywana jest w Klinice Urody IMAGINE.

Mezoterapia igłowa Gdynia

Z czasem stan skóry na twarzy i ciele pogarsza się, skóra staje się luźniejsza oraz traci elastyczność. Z tymi problemami skutecznie poradzi sobie zabieg mezoterapii igłowej, czyli stymulacja i odmłodzenie skóry igłą. Mezoterapia igłowa to zabieg na pograniczu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Jest to skuteczna i bezpieczna metoda leczenia problemów skórnych, może być wykonana również jako zabieg profilaktyczny.

Mezoterapia igłowa - na czym polega zabieg?
Zabieg mezoterapii igłowej polega na wstrzykiwaniu w skórę specjalistycznej ampułki ze składnikiem aktywnym. Preparat wnika w głębokie warstwy skórne, powodując znaczną poprawę wyglądu ostrzykiwanego miejsca. Zabieg regeneruje, spłyca zmarszczki, ujędrnia, redukuje niedoskonałości oraz, co najważniejsze, leczy problemy skórne.

Jakie są efekty po wykonaniu zabiegu mezoterapii igłowej?
Efekt mezoterapii igłowej zależny jest od wybranej substancji dostarczonej skórze. Z pomocą odpowiednich składników odżywczych możemy pozbyć się różnych problemów skórnych. Ten zabieg jest dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojej skóry! Preparat wprowadzany jest miejscowo w wybrane partie skóry. Precyzyjne ostrzykiwanie przy wykonywaniu mezoterapii igłowej gwarantuje dostarczenie skórze odpowiedniej ilości preparatu, wymaganej do uzyskania pożądanych efektów.

Mezoterapia igłowa - jakie są wskazania do wykonania zabiegu?
Mezoterapia igłowa na odmłodzenie skóry
Polecany i często wybierany zabieg to leczenie z wykorzystaniem popularnej i skutecznej ampułki, zawierającej kwas hialuronowy, który skutecznie wypełnia zmarszczki. Kwas hialuronowy jest substancją, która pomaga zachować młodzieńczy wygląd skóry, a której ilość nieuchronnie zmniejsza się razem z wiekiem. Utrata kwasu hialuronowego powoduje, że skóra traci elastyczność, zdrowy koloryt oraz naturalną zdolność do regeneracji, przez co widoczne zaczynają być pierwsze oznaki starzenia, takie jak zmarszczki. Duży wpływ na pogorszenie stanu skóry ma również brak składników takich jak kolagen i elastyna. Mezoterapia igłowa może być zastosowana do zaaplikowania skórze substancji pobudzającej produkcję kolagenu i elastyny, aby widocznie ujędrnić i wygładzić skórę. Zabieg mezoterapii igłowej może być skutecznie stosowany jako element terapii antystarzeniowej lub w celu wygładzenia drobnych zmarszczek.
Mezoterapia igłowa na przebarwienia
Zaburzenia pigmentacji to problem, któremu zaradzić może zabieg mezoterapii igłowej. Przy doborze odpowiednich składników przebarwienia na skórze mogą zmniejszyć się lub zostać całkowicie wyeliminowane.
Trychologia - mezoterapia igłowa na problemy skóry głowy (np. nadmierne wypadanie włosów, pierwsze oznaki łysienia).
Zabieg mezoterapii igłowej jest jednym ze skuteczniejszych sposobów walki z nadmiernym wypadaniem włosów. Z problemem tym częściej borykają się mężczyźni, ale jest to również problem dotykający kobiety. Łysienie i wypadanie włosów można dziś skutecznie leczyć, na przykład poprzez zabieg mezoterapii igłowej, która poprzez nakłucia umożliwia dogłębne wprowadzenie w skórę głowy odpowiednich składników leczniczych, a także pobudza cebulki włosów, dzięki czemu odrastające włosy stają się zdrowe i mocne.
Mezoterapia igłowa może pomóc również na problemy takie jak rozstępy i cellulit.

Mezoterapia igłowa - jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?
Przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii igłowej:
- Cukrzyca;
- Ciąża;
- Karmienie piersią;
- Opryszczka;
- Infekcje i stany zapalne skóry;
- Uczulenie na składniki zawarte w preparacie;
- Choroby nowotworowe;
- Choroby autoimmunologiczne;
- Skóra źle tolerująca iniekcje;
- Skłonność do blizn i zwłóknień;
- Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

Mezoterapia igłowa w Gdyni wykonywana jest w Klinice Urody IMAGINE.

Mezoterapia mikroigłowa Gdynia

Mezoterapia mikroigłowa - służy do kontrolowanego uszkodzenia skóry poprzez jej mechaniczne nakłuwanie. Metoda ta określana jest często mianem terapii indukującej tworzenie się kolagenu (ang. CIT – Collagen Induction Therapy), ponieważ stymulacja skóry właściwej prowadzi do powstawania w niej nowych włókien kolagenowych i elastyny oraz jej następczą przebudowę (remodelling), regenerację i odmłodzenie. Nakłuwanie skóry za pomocą igieł o odpowiedniej długości powoduje w jej obrębie mikrourazy i mikrokrwawienia. Krew wydostaje się z uszkodzonych naczyń krwionośnych, a zawarte w niej płytki krwi ulegają aktywacji. W wyniku tego dochodzi do uwalniania z nich tzw. czynników wzrostu. Ma to kluczowe znaczenie w procesie regeneracji tkanek. Proces regeneracji skóry, jej przebudowy i tworzenia się nowego kolagenu trwa przez okres kilku tygodni po zabiegu. Szybko gojący się naskórek sprawia, że wszystkie etapy procesu odnowy, zapoczątkowane nakłuwaniem, odbywają się w optymalnych warunkach – przy nieuszkodzonej barierze naskórkowej i przy braku wpływu czynników zewnętrznych.

Na czym polega zabieg?
Mezoterapia mikroigłowa polega na intensywnym, bardzo gęstym i odpowiednio głębokim nakłuwaniu wybranych okolic twarzy lub innych części ciała, które chcemy poddać regeneracji. Podczas jednego zabiegu na twarzy powstają dziesiątki tysięcy malutkich nakłuć. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania pacjenta przed wizytą. Jest procedurą bezpieczną, szybką i zupełnie bezbolesną. Nie powoduje nadwrażliwości na słońce i może być stosowany przez cały rok. Mezoterapia mikroigłowa może być stosowana przy każdym typie skóry, również wtedy, gdy skóra jest bardzo cienka i delikatna.

Efekty
Mezoterapia mikroigłowa zmusza skórę do intensywnej regeneracji. Wywołany stan zapalny powoduje dość intensywne, ale bezbolesne zaczerwienienie i opuchnięcie skóry. Jest to zjawisko naturalne i ustępuje całkowicie w ciągu 1-3 dni. Zabiegi ujędrniają skórę, niwelują blizny po przebytym trądziku, redukują drobne zmarszczki i przebarwienia. Pogrubienie skóry i naskórka powoduje nie tylko redukcję istniejących zmarszczek, ale także to, że popękane naczynka stają się mniej widoczne. To samo dotyczy zasinień pod oczami. Skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd. Efekty mezoterapii mikroigłowej widoczne są dopiero po pewnym czasie. Najlepsze rezultaty przynosi seria 4-6 zabiegów powtarzanych w odstępach co 2-4 tygodnie.

Mezoterapia mikroigłowa w Gdyni wykonywana jest w Klinice Urody IMAGINE.

Epilacja laserowa Gdynia


Laser Vectus™ to najnowsza i najnowocześniejsza technologia przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia i przebarwień w obrębie skóry. System został opracowany przez naukowców Harvard University i posiada certyfikat FDA, który potwierdza skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegów wykonywanych przy użyciu lasera Vectus. W medycznym laserze diodowym Vectus™ wykorzystano wiele nowatorskich rozwiązań wpływających na jego wyjątkową efektywność kliniczną , bezpieczeństwo, odczucia i komfort pacjenta.

Urządzenie wyposażone jest w czytnik SkinTel™, który bada poziom aktywnej melaniny w skórze pacjenta i na tej podstawie dobiera indywidualne parametry zabiegu.

Epilacja laserowa - komu polecany jest zabieg?
Zabieg epilacji laserowej polecany jest wszystkim tym, którzy pragną w skuteczny i trwały sposób pozbyć się niechcianego owłosienia z nóg, pach, okolic bikini, przedramion, rąk, twarzy (np. wąsik), pleców lub brzucha. Laser Soprano ICE Platinum skuteczny jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Epilacja laserowa - czas trwania zabiegu.
Czas trwania zabiegu epilacji laserowej może się różnić w zależności od koloru skóry oraz rodzaju włosów pacjenta, a także od wybranego obszaru przeprowadzania epilacji. W zależności od wykonywanego obszaru, zabieg trwać może od 15 do 60 minut.

Przeciwwskazania do zabiegu epilacji laserowej:
- Ciąża;
- Cukrzyca;
- Opryszczka;
- Depilacja woskiem, pęsetą w ciągu ostatnich 4 tygodni;
- Stany zapalne skóry;
- Choroby nowotworowe;
- Bliznowiec w obszarze leczenia;
- Choroby skóry takie jak bielactwo, łuszczyca;
- Nadwrażliwość skóry na światło;
- Intensywne kąpiele słoneczne / solarium w ciągu ostatnich 2 tygodni;
- Izotretynoina (w ciągu ostatnich 3-6 miesięcy);
- Tretinoina (w ciągu ostatnich 2 tygodni);
- Zażywanie leków fotouczulających.

Bezbolesna depilacja (epilacja) laserowa w Gdyni wykonywana jest w Klinice Urody IMAGINE.

Endermologia LPG Alliance Gdynia

Endermologia LPG jest popularnym leczeniem o wielu zastosowaniach: redukuje cellulit, napina skórę i łagodzi bóle mięśni i stawów. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, a dla większości osób jest to przyjemne i relaksujące doświadczenie, ze względu na to, że jest to zaawansowany technologicznie, odprężający masaż podciśnieniowy. Możliwość zrelaksowania się połączona z niesamowitymi efektami sprawia, że Endermologia LPG podbiła serca największych gwiazd Hollywood, takich jak Angelina Jolie, Penelope Cruz, czy Jennifer Lopez. Działanie urządzenia do endermologii LPG Alliance jest nieinwazyjne i naturalne, przypomina klasyczny, manualny masaż odchudzający, jednak uzyskane efekty są nieporównywalnie większe.

Endermologie LPG® Alliance - najlepszy sposób modelowania sylwetki.
Endermologia LPG Alliance to najnowocześniejsza metoda modelująca sylwetkę, działająca jak odnawiający skórę fitness. Urządzenie do endermologii Alliance łączy w sobie wszystkie skuteczne funkcje swoich poprzedników z rozwiązaniami dostarczanymi przez najnowsze technologie. Relaksujący masaż za pomocą specjalnej głowicy to naturalna, naukowo udowodniona metoda gwarantująca piękną, wyszczuploną sylwetkę o jedwabiście gładkiej skórze. Masaż kładzie nacisk na obszary problematyczne pacjenta i jest ukierunkowany bezpośrednio na lokalne rezerwy tłuszczu, co pozwala skutecznie wyeliminować tkankę tłuszczową, która normalnie nie mogłaby zniknąć, nawet pomimo odpowiednio dobranej diety i regularnych ćwiczeń. Endermologie LPG® Alliance jest to obecnie najskuteczniejszy zabieg jako walka z cellulitem i nadmierną tkanką tłuszczową oraz jako perfekcyjne modelowanie ciała. Opatentowana technologia Endermologii LPG - Alliance pozwala uzyskać 3x lepsze rezultaty niż w przypadku standardowej endemologii.

Endermologia LPG - na czym polega zabieg?
Zabieg endermologii LPG wykonuje się za pomocą specjalnej głowicy masującej, która dogłębnie masuje skórę oraz tkanki podskórne poprzez zasysanie fałd skóry pod wpływem wytwarzanego się ciśnienia. Endermologia jest to rewitalizujący skórę, podciśnieniowy masaż modelujący, który relaksuje oraz modeluje ciało. Za pomocą masażu głowicą tkanka rozciąga się i ugniata,nadmiar płynu i toksyny zostają usunięte, poprawia się krążenie krwi i przepływ płynów w leczonym obszarze, dzięki czemu skóra po zabiegu staje się nieporównywalnie gładka i wygładzona.

Jakie są efekty po wykonaniu zabiegu endermologii LPG?
Mechaniczna stymulacja komórek tkanki łącznej w zabiegu endermologii LPG jest doskonałym rozwiązaniem jeśli chcemy przedłużyć młodość naszej skóry - jest to doskonały zabieg anty-aging. Precyzyjna głowica, podciśnienie oddziałujące na skórę oraz precyzyjne dostosowanie oprogramowania specjalnie do potrzeb klienta sprawiają, że leczenie cellulitu oraz usuwanie tkanki tłuszczowej odpornej na dietę i ćwiczenia stają się łatwe, szybkie i przyjemne.

Endermologia LPG - jakie są wskazania do wykonania zabiegu?
- Modelowanie twarzy i ciała;
- Cellulit (również stale nawracający);
- Tkanka tłuszczowa odporna na dietę i ćwiczenia;
- Niezadowolenie z konturu swojej sylwetki;
- Opadający owal twarzy;
- Brak zdrowego kolorytu skóry;
- Utrata elastyczności, zwiotczała skóra;
- Obrzęki;
- Blizny i rozstępy;
- Ból mięśni i stawów;
- Napięcie mięśni;
- Nadmierne gromadzenie się wody pod skórą;
- Nierówności na skórze po zabiegu liposukcji;
- W celu uzupełnienia zabiegów chirurgii plastycznej.

Endermologia LPG - jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?
- Choroby nowotworowe;
- Uszkodzenia skóry;
- Stany zapalne;
- Ciąża (do 3-go miesiąca);
- Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych;
- Żylaki;
- Niewydolność żylna;
- Tłuszczaki;
- Naczyniaki;
- Przepuklina;

Endermologia LPG Alliance w Gdyni wykonywana jest w Klinice Urody IMAGINE.

Plasma IQ Gdynia

Kriolipoliza to zabieg modelowania sylwetki polegający na selektywnym uszkodzeniu tkanki tłuszczowej poprzez schłodzenie jej do niskiej temperatury. Martwe komórki tłuszczowe są wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym. Precyzyjnie zaprogramowany proces chłodzenia zapewnia skuteczność chłodzenia bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek i naskórka.

Przebieg zabiegu:
Przed zabiegiem dokonuje się pomiaru grubości tkanki tłuszczowej, na tej podstawie zostają zaprogramowane parametry zabiegu. Przed przyłożeniem głowicy na skórę nakłada się ochronną membranę. Następnie zostaje umieszczony aplikator, który zasysa i chłodzi fałd skóry.

Czas trwania zabiegu:
Na danym obszarze 70 min

W trakcie jednej sesji wykonuje się zabieg maksymalnie na czterech różnych obszarach, np. brzuchu i udach. Zabieg na tym samym obszarze można powtórzyć co 6 tygodni. Na różnych obszarach co 3 tygodnie. Seria zabiegów wynosi maksymalnie 3 sesję danej partii. Rezultaty widoczne od 2 do 3 tygodni po wykonanym zabiegu

Plasma IQ w Gdyni wykonywana jest w Klinice Urody IMAGINE.


Medycyna estetyczna

Botox w Gdyni

Botoks – popularna nazwa leku, którego substancją czynną jest pochodna jadu kiełbasianego (toksyna typu A). W gabinetach w Gdańsku możemy spotkać się z takimi nazwami preparatów, jak Botox, Azzalure, Bocouture etc. Wszystkie te leki są stosowane w celach usunięcia zmarszczek oraz leczenia innych dolegliwości, takich jak nadpotliwość, migrena, bruksizm (zgrzytanie zębami).
Istotą działania botulinotoksyny jest zdolność leku do upośledzenia przekazania sygnału od nerwów do mięśnia. Na skutek tego mięsień, do którego podaliśmy preparat, traci zdolność do obkurczania się, a co za tym idzie – zanikają zmarszczki skóry w miejscu, gdzie mięsień jest z nią połączony.

Na jakie problemy może pomóc?
Najczęściej Botoks stosuje się w okolicach twarzy, gdzie ruchy mimiczne mięśni twarzy powodują powstanie zmarszczek. Potocznie okolice takie określamy jako „lwia zmarszczka”, „kurze łapki”, poprzeczne zmarszczki czoła, opadające kąciki ust, „marmurkowaty podbródek”.

Na czym polega zabieg?
Zabieg polega na precyzyjnym wstrzyknięciu dokładnie odmierzonej dawki preparatu do poszczególnych grup mięśni mimicznych. Na skutek tego po 7-10 dniach następuje efekt rozluźnienia mięśni w miejscu wstrzyknięcia i spłycenia zmarszczek na skórze.

Ile utrzymują się efekty?
Działanie toksyny utrzymuje się ok. 6 miesięcy po pierwszej iniekcji, a po powtórnych zabiegach do 7-9 miesięcy.

Jak przebiega procedura zabiegu?
Sama procedura podania botulinotoksyny trwa kilka minut i jest bezbolesna. Wykonywana jest w wyposażonym gabinecie zabiegowym, w warunkach aseptycznych – czyli dbając o czystość otoczenia i jałowość sprzętu. Zabieg polega na serii zastrzyków igłą o wyjątkowo małej średnicy, podczas których podawana jest dokładnie odmierzona ilość jednostek terapeutycznych preparatu.

W Klinice IMAGINE zabieg z zastosowaniem botulinotoksyny wykonują tylko lekarze, którzy zostali przeszkoleni i posiadają odpowiednie certyfikaty, co pozwala zminimalizować ryzyko powikłań.

Wtrzykiwanie botoksu w Gdyni - Botox Gdynia.

Wypełniacze w Gdyni

KWAS HIALURONOWY:
Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie. Ta substancja nawilża naszą skórę oraz pobudza komórki do produkcji nowego kolagenu. Efektem tego jest poprawa elastyczności i napięcia skóry. Kwas hialuronowy służy do wypełniania bruzd i zmarszczek (korekcja doliny łez, wypełnianie bruzd nosowo-wargowych, “linii marionetki”), modelowania rys twarzy i kształtu nosa. Często stosujemy iniekcje preparatu na grzbiety dłoni, dekolt, szyję. W Klinice IMAGINE stosujemy preparaty linii REVOFIL, firmy „Caregen”. Wybraliśmy preparaty tej firmy, ponieważ jest to obecnie jedyna firma na rynku, która wzbogaca wypełniacze kompleksem peptydów biomimetycznych. Takie połączenie pozwala uzyskać podwójny efekt terapeutyczny – oprócz poprawy kształtu twarzy dodatkowo otrzymujemy mocny bodziec stymulujący produkcję kolagenu i elastyny, intensywne nawilżenie skóry oraz regenerację komórek. Jeden z peptydów biomimetycznych spowalnia proces naturalnego rozkładania się kwasu hialuronowego, co wydłuża efekt wolumetryczny jak i terapeutyczny (stałe i stopniowe nawilżenie skóry).

WSKAZANIA:
- Uzupełnienie ubytków objętościowych twarzy (opadająca skóra, zmarszczki) oraz innych części naszego ciała: grzbiety dłoni, dekolt, szyja
- Korekcja kształtu ust lub ich powiększenie
- Likwidacja zmarszczek twarzy, w tym fałdy nosowo-wargowe lub innych, potocznie nazywanych przez pacjentek: „linii marionetki”, „lwia zmarszczka”, „zmarszczki palacza” („kod kreskowy”)
- Korekcja kształtu nosa, skroni, kości policzkowych, łuków brwiowych

JAK WYGŁĄDA ZABIEG:
Czas trwania zabiegu wynosi około 15 min. W sytuacjach szczególnych lekarz ma prawo wydłużyć czas zabiegu celem osiągnięcia oczekiwanego przez pacjentkę/ta efektu
Zabieg odbywa się w warunkach specjalnie wyposażonej sali zabiegowej, na fotelu medycznym
Najczęściej kwas hialuronowy podawany jest za pomocą kaniuli (igły z zaokrągloną końcówką). Podawanie preparatu nie jest bolesne, aczkolwiek towarzyszy temu uczucie dyskomfortu.
Tuż po zabiegu pacjent/ka może opuścić Klinikę i funkcjonować normalnie

POINFORMUJ LEKARZA, JEŚLI…
- Jesteś w ciąży lub karmisz dziecko piersią
- Cierpisz na chorobę nowotworową
- Masz zaburzenia funkcji tarczycy lub cukrzycę
- Masz zaburzenia krzepnięcia krwi
- Masz choroby autoimmunologiczne
- Jeśli miałaś/łeś podawane preparaty zawierające kwas hialuronowy lub jakiekolwiek inne zabiegi w zakresie medycyny estetycznej
- Jeśli w dniu zabiegu spożywałaś/łeś alkohol lub środki psychoaktywne
- Jeśli przyjmujesz leki rozrzedzające krew, leki przeciwbólowe, przeciwzapalne
- Jeśli palisz papierosy
- Jeśli masz zmiany ropne skóry, opryszczk

Zebrany przez lekarza wywiad pozwoli prawidłowo zakwalifikować pacjentkę/ta do zabiegu, a także uniknąć narażenia na zbędne ryzyko powikłań. Wyżej wymienione punkty zawsze brane są pod uwagę lekarza.

ZALECENIA:
W dniu zabiegu unikaj nadmiernej aktywności fizycznej, sauny, alkoholu
Tuż po wykonanym zabiegu jesteś gotowa/wy do powrotu do codziennej aktywności

SKUTKI UBOCZNE ORAZ MOŻLIWE POWIKŁANIA:
- krwiaki w okolicy podania preparatu, utrzymywanie się siniaków nawet do 7-10 dni
- bolesność (tkliwość) w okolicy podanego preparatu, minimalny obrzęk (nie powodujący zniekształcenia twarzy)
- nieznaczna asymetria twarzy
- Przez kilka dni możesz mieć uczucie „obcego ciała” w miejscu podania preparatu. Taka dolegliwość jest przejściowa i znika bez śladów
- Wyjątkowo rzadko może się zdarzyć infekcja w miejscu podania preparatu (zaczerwienienie, ból, ropień). Żeby zminimalizować ryzyko owego powikłania, wykonuj zabiegi tylko i wyłącznie w gabinetach lekarskich, w odpowiednio wyposażonych salach zabiegowych, gdzie lekarz ma wszystkie warunki wykonywania zabiegu wg prawidłowego warsztatu iniekcyjnego, z zachowaniem antyseptyki i aseptyki.

Gdynia - wykonywanie zabiegów wypełniania.

Mezoterapia w Gdyni

Mezoterapia to zabieg polegający na odżywieniu, regeneracji i nawilżeniu skóry. Do mezoterapii twarzy i ciała wykorzystujemy produkty linii Aquashine (Aquashine BTX, Aquashine BR i Aquashine) oraz wykonujemy zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP) lub nano przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej.

Efekty zabiegu
Mezoterapia poprawa elastyczności skóry, rozjaśnienie, rozświetlenie oraz rewitalizacja i nawilżenie okolic poddanych zabiegowi. Dzięki zawartym w preparatach Aquashine kompleksom peptydowym możliwa jest również głęboka i wielopoziomowa regeneracja skóry.
Mamy również mezoterapeutyki dedykowane na okolicę powiek – Dermaheal.

W Klinice IMAGINE zabieg mezoterapii wykonują tylko lekarze, którzy zostali przeszkoleni i posiadają odpowiednie certyfikaty, co pozwala zminimalizować ryzyko powikłań.

Gdynia - wykonywanie zabiegów wypełniania.

Liposukcja w Gdyni

Zabieg liposukcji (lipoaspiracji) to specjalistyczny zabieg usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych okolic ciała.

Jak przebiega procedura zabiegu?
Procedura polega na odessaniu tkanki tłuszczowej specjalnie do tego przygotowaną kaniulą. W naszej klinice wykonujemy liposukcję dolnych okolic twarzy oraz szyi. Zabieg wykonywany jest przez doświadczonego chirurga w znieczuleniu miejscowym.

Ile wynosi okres rekonwalescencji?
Okres rekonwalescencji po zabiegu wynosi około 7 dni, w zależności od tego, jak duży obszar został poddany lipoaspiracji.

W Klinice IMAGINE zabieg liposukcji wykonują tylko lekarze, którzy zostali przeszkoleni i posiadają odpowiednie certyfikaty, co pozwala zminimalizować ryzyko powikłań.

Gdynia - najlepiej wykonywane zabiegi liposukcji.

Stymulacja i aktywacja wzrostu włosów Gdynia - zabieg na włosy.

W naszej klinice wykonujemy mezoterapię skóry głowy osoczem bogatopłytkowym (PRP) oraz innowacyjnym preparatem Dr. Cyj, który dzięki technologii przedłużonego uwalniania substancji aktywnych działa jeszcze wiele dni po zabiegu. Dzięki zabiegom oddziałującym na skórę głowy powstrzymujemy wypadanie włosów, przyspieszamy ich odrost, jak również pozytywnie oddziałujemy na ich grubość, zagęszczenie i koloryt.

Zabieg Stymulacji włosów w Gdyni.

transfer nanofat wykonasz w Gdyni.

Nanofat Transfer amerykańskiej firmy TULIP MEDICAL to przełomowa, skuteczna technologia stworzona do rozdrabniania tkanki tłuszczowej i nadawania komórkom tłuszczowym jednakowego rozmiaru w celu łatwiejszej iniekcji.

Do tej pory, ze względu na zbyt gęstą konsystencję pozyskanego przeszczepu tkanki tłuszczowej, wykorzystanie go do iniekcji tkanek miękkich było bardzo utrudnione. Dzięki Nanofat Transfer aplikacja rozdrobnionej tkanki tłuszczowej jest prostsza i zarazem bezpieczna dla komórek macierzystych. Nie redukuje ich ilości i nie obniża żywotności pozyskiwanych komórek.

Tulip nano fat transfer w Gdyni.