GERNETIC INTERNATIONAL
Klinika urody Imagine, specjalizująca się w zabiegi kosmetyczne, Endermologia,Depilacja laserowa,Medycyna estetyczna

Francuska marka GERnetic International to ponad 40 lat badań i doświadczeń w dziedzinie zdrowia i pielęgnacji twarzy.
Dzięki najnowszym osiągnięciom w dziedzinie biotechnologii i biologii komórkowej kosmetyki GERnetic cechuje głębsze wnikanie składników aktywnych, większa skuteczność oraz lepsze i szybsze efekty.
Stosowanie preparatów już w minimalnej ilości daje spektakularny efekt. Działają nie tylko w górnej warstwie naskórka, ale docierają znacznie głębiej, dzięki czemu efekty są nie tylko od razu widoczne, ale utrzymują się także przez dłuższy czas.
Kosmetyki GERnetic produkowane są z 100% naturalnych składników , dzięki którym gwarantują optymalne rezultaty bez ryzyka alergii.
Marka GERnetic International to kompleksowa oferta preparatów do pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni i włosów.

ANTI AGEING
Celem zabiegu jest regeneracja, rewitalizacja skóry i wygładzenie zmarszczek. Zaleca się go w przypadku zmarszczek, kurzych łapek, utraty elastyczności skóry, szczególnie u osób po 50. roku życia.

SKÓRA ODWODNIONA
Celem jest regeneracja, rewitalizacja skóry oraz oczyszczenie. Zaleca się go w przypadku skóry odwodnionej, z rozszerzonymi porami, zaskórnikami, szczególnie dla młodych osób.

ZMIANY RUMIENIOWE
Celem zabiegu jest stymulacja krążenie krwi i regeneracja skóry. Zaleca się go w przypadku zmian rumieniowych.

TRĄDZIK AKTYWNY
Celem zabiegu jest zlikwidowanie zmian sączących się, ściągnięcie porów skóry oraz regeneracja. Zaleca się go w przypadku trądziku, szczególnie ropnego, bez względu na wiek.

TRĄDZIK NIEAKTYWNY
Celem jest regeneracja i rewitalizacja skóry. Zaleca się go w przypadku blizn potrądzikowych - zanikowych, bez zmian wysiękowych.