PRODUKTY DIEGO DALLA PALMA

Zabieg biorewitalizujący SKIN CODE marki Diego dalla Palma
Film powstał dzięki współpracy z platformą: Zatoka Piękna

Diego Dalla Palma jest ekskluzywną linią, w której dermo-kosmetyczna pielęgnacja skóry oraz włoski kult piękna i urody łączą się w Trzeci Wymiar Piękna. Podejmuje najnowsze wyzwania stające obecnie przed pielęgnacją skóry w domu i wyznacza jej nowe ścieżki. Jest hiper-aktywna, skuteczna i bezpieczna. Zaspakaja potrzeby pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia. Sercem tej nowoczesnej i hiper-aktywnej pielęgnacji jest 51+3 HYALU COMPLEX™ To szczególny makro-kompleks (54 elementów aktywnych) o wielo-aktywnym, bio-rewitalizującym działaniu. Zależnie od rodzaju skóry, każdorazowo rozszerzany jest o nowe kompleksy i składniki aktywne. Linia Diego Dalla Palma Professional to swego rodzaju „kosmetyczna szkatuła” z klejnotami nowych rozwiązań kosmetycznych.

CELL DETOXIUM

Linia ta jest doskonała do rozpoczęcia serii zabiegów z DIEGO DALLA PALMA ze względu na aktywne odtrucie komórek skóry oraz stymulowanie ich do regeneracji. Jest to innowacyjna formuła w walce z codziennymi zanieczyszczeniami, wolnymi rodnikami, metalami ciężkimi oraz substancjami korozyjnymi.WHITELIGHT™

Intensywna kuracja do twarzy, która rozjaśnia, ujednolica, redukuje ciemne plamy i zwalcza zmarszczki. Sprawia, że koloryt skóry staje się bardziej równomierny, a wyglad̨ młodszy i bardziej promienny - dzięki bio-rewitalizacji i wyregulowaniu produkcji melaniny. Linię Whitelight wzmocniono specjalnym kompleksem PRO WHITE B-SPHERES, który zawiera silne, aktywne rozjaśniacze. Towarzyszy im podwójny system nośników, by przenikać do różnych warstw skóry. Wzbogacona Diamentowym Kompleksem Rozjaśniającym niweluje oznaki wieku i uszkodzenia spowodowane czynnikami zewnętrznymi oraz chroni kolagen. Skóra poprzez lepsze odbijanie światła zyskuje młodzieńczy i zdrowy wygląd.ICON TIME

Bez względu na rodzaj biologicznego starzenia się skóry ICON TIME ma rozwiązanie odpowiednie dla każdego etapu życia. Bio-rewitalizacja komórek oraz odnowa układu wspomagającego skórę daje efekt intensywnej kuracji anty-starzeniowej, zwalczając zmarszczki utratę napięcia. ICON TIME wzbogacony jest drogocennymi właściwościami energizującymi srebra, złota i platyny.


ZABIEG 30+
rewitalizujący zabieg anty-starzeniowy

ZABIEG 40+
rewitalizujący, zagęszczający zabieg anty-starzeniowy

ZABIEG 50+
rewitalizujący, zagęszczający anty-starzeniowy zabieg odnowy skóry

SKIN CODE

To zabieg kosmetyczny, który rozwiązuje problemy każdego obszaru twarzy poprzez ukierunkowane, intensywne działanie. Każdy obszar podlega różnym problemom, dlatego SKIN CODE znalazł rozwiązanie na obszary wrażliwe skóry, z zaburzeniami produkcji sebum, z oznakami starzenia oraz na obszary z zaburzeniami pigmentacyjnymi.